Studentai mokysis, kaip suvaldyti stresą egzaminų metu (kviečiame registruotis)

Artėjant egzaminams, Vilniaus universiteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras (PKMC) organizuoja seminarus, skirtus įgyti įgūdžių, padėsiančių efektyviai susitvarkyti su egzaminų metu kylančia įtampa.

Norintieji dalyvauti privalo užsiregistruoti iki gegužės 19 d. Seminarus ves PKMC konsultantė sveikatos psichologė Ieva Vasionytė. Visi užsiėmimai nemokami. Jie vyks Fizikos fakultete, 112 kabinete. Pradžia – 17 val.

SEMINARŲ TVARKARAŠTIS

Gegužės 23 d. „Ramus kaip belgas. Ar tai įmanoma sesijos metu?“

Sužinosite, kaip turėtų atrodyti jūsų dienotvarkė, kad padėtų palaikyti produktyvumą ir užkirstų kelią perdegimui, išmoksite relaksacijos metodų, kurie padės, kai bus sunku atsipalaiduoti.

Gegužės 30 d. „Ramus protas – rami širdis“

Geriau suprasite, kaip mūsų mąstymas veikia streso reakcijas, išmėginsite mąstymo korekcijos metodus ir susipažinsite su dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) technikomis, skirtomis stresui mažinti.

Birželio 6 d. „Kaip suspėti pasiruošti egzaminui, kuris buvo vakar?“

Sužinosite, kaip kovoti su atidėliojimu ir kaip psichologijos žinios gali padėti efektyviau įsiminti informaciją ruošiantis egzaminams.