Sigitas Laima gins mokslo disertaciją “Psichologinis smurtas: teismo medicininės įžvalgos ir kriterijų patikra”

SIGITAS LAIMA gins mokslo disertaciją “Psichologinis smurtas: teismo medicininės įžvalgos ir kriterijų patikra” biomedicinos mokslų srities medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2011 – 2015 metais Vilniaus universitete.

Mokslinė vadovė – prof. dr. Virginija Grabauskienė (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06B).

Mokslinis konsultantas – doc. dr. Algimantas Jasulaitis (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06B).

Medicinos mokslo krypties tarybos sudėtis:

prof. dr. Janina Tutkuvienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06B);

prof. dr. Rimantas Stukas (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06B);

prof. dr. Dainius Characiejus (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06B);

prof. habil. dr. Viktoras Justickis (Mykolo Romerio universitetas, socialiniai mokslai, teisė – 01S);

prof. dr. Daisuke Yajima (Chiba universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06B).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: www.vu.lt/lt/naujienos/ivykiu-kalendorius

Organizuoja Doktorantūros ir rezidentūros skyrius
Vieta Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Didžiojoje auditorijoje (M.K. Čiurlionio gatvė 21, Vilnius, Lietuva)
Kontaktai Kontaktai nunurodyti