Partnerių paieškos misija į Daniją – I

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia sveikatos sektoriaus įmones, klasterius, įmonių tinklus, norinčius surasti partnerių dalyvauti tarptautinėse mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros programose (HORIZONTAS 2020, EUREKA, EUROSTARS ir kt.), teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Daniją atrankoje.

Atrinktų įmonių atstovai turės galimybę dalyvauti:

1) renginyje  „WHINN 2016 – sveikatos ir inovacijų savaitė“  spalio 4 – 6 d.

WHINN vienas didžiausių renginių šioje srityje Skandinavijoje, sulaukiantis daugiau nei 1000 sveikatos sektoriaus atstovų dalyvavimo. 2015 metais WHINN metu organizuotoje kontaktų mugėje dalyvavo virš 134 dalyvių iš 17 valstybių, buvo suorganizuota 177 susitikimų.

Šio renginio metu susirenka naujausius mokslinius tyrimus atliekantys, siekiantys tarptautinio bendradarbiavimo gydytojai, projektų administratoriai ar vadovai, vyriausybės atstovai ir kiti suinteresuoti inovacijomis sveikatos srityje asmenys. Tai puiki galimybė susirasti partnerius, užmegzti kontaktus sveikatos sektoriaus atstovams. Taip pat WHINN2016 programoje numatyta Horizontas 2020,  Eurostars ir kitų tarptautinių programų pristatymai, diskusija su specialistais apie programų finansavimą.

2) partnerių paieškos susitikimuose (B2B) spalio 5 d. nuo 14:00 iki 17:00.

Atskira Registracija, vykdoma iki spalio 1 d.!

Vizito data: 2016 m. spalio 4 – 6 d.

Vieta: Odensė, Danija

Planuojama atrinkti 10-12 atstovų iš sveikatos sektoriaus įmonių.

Agentūros kompensuojamos dalyvavimo  misijoje išlaidos:

  1. kelionės išlaidos į/iš Odensės (Danija);
  2. apgyvendinimo išlaidos;
    1. vietinių kelionių tikslinės šalies teritorijoje visų rūšių transporto priemonėmis išlaidos, jeigu jos susijusios su misijos tikslais.

Agentūros apmokamos dalyvavimo misijoje išlaidos vienam dalyviui, negali viršyti 600 eurų (vietinių kelionių išlaidos į šią sumą neįskaičiuojamos).

Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. rugsėjo 1 d. Paraiškos teikiamos el. paštu: info@mita.lt.

Svarbūs dokumentai:

Kontaktai pasiteirauti:

Daugiau informacijos: http://www.mita.lt/lt/tarptautines-progr…