Life Sciences Baltics 2016

Life Sciences Baltics 2016, kuris vyks 6.m. rugsėjo 14 – 15 d., yra vienintelis tarptautinis forumas Baltijos šalyse skirtas biotechnologijų, farmacijos ir medicinos prietaisų pasaulinio lygio ekspertams iš viso pasaulio. Renginys suteikia unikalią galimybę atrasti naujas partnerystes, keistis idėjomis ir siekti pažangos, kuriant tinklus.

Renginys suteikia galimybes:
• atrasti pažangias mokslines infrastruktūras ir investuotojams  pasirengusius startuolius Baltijos šalyse;
• susipažinti su Nobelio premijos laureatais ir  800 pagrindinių sektorių dalyvių ir sprendimų priėmėjais iš daugiau nei 30 pasaulio šalių;
• sužinoti daugiau apie ES strategines kryptis ir finansavimo galimybes.

Life Sciences Baltics 2016  metu vyks:

  • Konferencija ir seminarai
  • B2B partnerystės renginys
  • Paroda
  • Vizitai į įmones
  • Startuolių programa
  • Socialinė programa

Registracija:

Visi renginiai: 500 EUR + PVM užsiregistravus iki balandžio 30 d. Vėliau – 700 EUR + PVM

Paroda ir konferencija: 200 EUR + PVM užsiregistravus iki balandžio 30 d. Vėliau –300 EUR + PVM.

Visi gamtos mokslo startuoliai užsiregistravę programai iki gegužės 1d. galės dalyvauti  Life Sciences Baltics 2016  konferencijoje ir parodoje (du žmonės).

 

Startuolių programa

Jauni mokslininkai jau ruošiasi startuolių programai LSB 2016
“Smart spidometras”, įrankis, kuris nustato akių judesius ir smegenų bangas, dirbtinio intelekto medicinoje tyrinėjimai,  mikrodalelės, ląstelės, molekulinės sąveikos ir švaresnė aplinka. Jaunieji Lietuvos mokslininkai pristatė šias idėjas Accelerace atstovams, kuris yra vienas iš stipriausių gamtos mokslų akseleratorių Europoje ir,  kuris yra gavęs Nordic Startup 2015 apdovanojimą  už geriausią programą ir geriausią investuotoją.

Seminaras su Accelerace buvo vienas iš Life Sciences Baltics  verslo laboratorijos renginių, kuriuose  Lietuvos gamtos mokslų bendruomenė reguliariai susitinka diskutuoti svarbius klausimus ir problemas  bei atrasti jų sprendimus, taip pat susitinka vieni su kitais ir kuria naujas komandas ir idėjas.

“Tai tikrai nuostabu, kai tokie  patyrę  specialistai, dirbantys įvairiose šalyse atvyksta į Lietuvą ir dalijasi savo žiniomis su startuoliais, mokslininkai ir verslininkais. Lietuvos mokslininkai turi svarių idėjų, todėl yra galimybė dirbti su Accelerace glaudžiau.  Bioinkubatorius, didėjantis  gamtos mokslų startuolių skaičius ir tarptautinis pripažinimas veda Lietuvos jaunuosius  mokslininkus į sėkmingą ateitį “, pažymi Raminta Kaleinikaitė, ” Versli Lietuva” projektų vadovė.

Life Sciences Baltics 2016 startuolių programa

Startuoliams skirta programa  yra sudaryta iš trijų dalių:

  1.  Gamtos mokslų startuolių verslumo kursai
  2. „Pitch“ sesijos
  3.  Networking

I. Tai intensyvūs mokymo kursai, kuriuos sukūrė ir praves Harvardo universiteto darbuotojai ir gamtos mokslų vykdantieji vadovai. Kursų programą sudaro interaktyvios diskusijos, verslo pavyzdžiai, idėjų pristatymas  gamtos mokslų ir finansų ekspertų grupėms, investuotojų suradimas bei produktų patekimo į rinką patirtis.

Dviejų dienų verslumo kursai vyks Vilniuje rugsėjo 12-13, 2016.
II. Bus atrikinti 10 geriausių startuolių, kurie pristatys savo idėjas investuotojams ir visuomenei.

Teisėjų grupė, sudaryta iš investuotojų, profesorių ir kitų gamtos mokslų profesionalų išrinks laimėtojus ir geriausieji bus apdovanoti.

„Pitch“ sesijos vyks rugsėjo 15 d , antrą forumo dieną.
III. Vienas iš svarbiausių startuoliams dalykų yra  tiesioginis bendravimas ir ryšių mezgimas su investuotojais ir kitais gamtos mokslo  profesionalais, kurie atvyks į Vilnių iš viso pasaulio.

 

Daugiau informacijos: http://www.lsb2016.com/en/news/young-scientists-are-already-preparing-for-the-startup-programme-at-lsb2016/