Karjeros paslaugos

Karjeros paslaugos

Karjeros ir konsultavimo skyriaus karjeros konsultantai pasirengę padėti Vilniaus universiteto studentams išmokti sėkmingai valdyti asmeninę karjerą. Jeigu jos pasirinkimas kelia dvejonių, konsultantas gali padėti pažinti save, savo gyvenimo prioritetus, tyrinėti karjeros galimybes ir priimti geresnius karjeros sprendimus.

Universitetas kviečia studentus nemokamai naudotis karjeros valdymo paslaugomis:

  • Individualiomis karjeros konsultacijomis. Jų metu padedama spręsti karjeros problemas, įveikti karjeros sunkumus. Konsultacijos leidžia naujai pamatyti savo karjeros situaciją, drąsiau veikti ir ieškoti labiausiai sau tinkamų karjeros sprendimų.
  • Savęs pažinimo testų ir klausimynų atlikimu. Jie padeda ištirti savo interesus, vertybes, gabumus, kompetencijas, asmenybės savybes. Savo rezultatų aprašymus ir rekomendacijas galėsite aptarti su konsultantu.
  • Darbo pokalbio simuliacijomis. Jose galite išmėginti darbo pokalbio situaciją, gauti konsultanto grįžtamąjį ryšį: kaip sekėsi, ką dar reikia tobulinti.
  • CV ir motyvacinių laiškų peržiūra, kai konsultantas, peržiūrėjęs jūsų CV ar motyvacinį laišką, patars, kaip jį tobulinti.
  • Konsultacijomis dėl darbo ar praktikos vietos paieškos, kurių metu galite sulaukti naujų idėjų ir patarimų, kaip, kur ieškoti norimo darbo ar praktikos.
  • Karjeros valdymo seminarais, kurių metu galite lavinti konkrečius karjeros valdymo įgūdžius, pvz., karjeros vizijos kūrimo, savęs pažinimo, asmeninių finansų valdymo, darbo paieškos, darbo pokalbio, kontaktų tinklo kūrimo ir kt.

Į seminarus ir konsultacijas registruokitės karjera.lt informacinėje sistemoje.

Seminarų tvarkaraščiai: kovo mėn. tvarkaraštis ir balandžio, gegužės mėn. tvarkaraštis.

Daugiau informacijos apie asmeninės karjeros valdymą, darbo vietų ir praktikų skelbimus bei daug kitų karjerai naudingų dalykų rasite informacinėje sistemoje karjera.lt.