INFORMATIKA INOVATYVIAI MEDICINAI IR SANTAROS SLĖNIO GEGUŽINĖ

Sveikatos informatikos ir bioinformatikos asociacija kviečia į konferenciją „Informatika inovatyviai medicinai. Šiandien ir rytoj.“ Konferencija vyks gegužės 19 d., ketvirtadienį, Jungtiniame inovatyvios medicinos centre (JIMC), Santariškių g. 5 nuo 13:00 iki 17.30 val. Po konferencijos, jei tik orai leis, JIMC pievoje įvyks antroji Santaros slėnio gegužinė . Pirmosios gegužinės akimirkas rasite čia.

Konferencijos programa (Atsisiųsti):

Jungtinis inovatyvios medicinos centras: vaidmuo Santaros slėnyje ir ateities vizija, 10 min.

Arūnas Žebrauskas, VMTI Inovatyvios medicinos centras

Sistemų biologijos magistras. Jo poreikis slėniuose? 10 min.

Audronė Jakaitienė, VU Medicinos fakultetas

Studentai – slėnių katalizatorius? 10 min.

Kamilė Čerlinskaitė, Inovatyvios medicinos draugija

Duomenų tyrybos taikymai medicinoje, 15 min.

Marcinkevičius, J.Bernatavičienė, O.Kurasova, G.Tamulevičius, VU Matematikos ir informatikos institutas

Atvira kristalografinė duomenų bazė COD: jos panaudojimas mokymui ir tyrimams, 10 min.

Saulius Gražulis, VU Biotechnologijos institutas ir Matematikos ir informatikos fakultetas

Sveikatos informacijos semantinis standartizavimas – SNOMED CT Lietuvoje, 10 min.

Martynas Bieliauskas,  Lietuvos medicinos biblioteka, Nacionalinis SNOMED CT terminologijos valdymo centras.

NGS applications in microbiology and infectious disease, 10 min.

Domantas Motiejūnas, Thermo Fisher Scientific Baltics

Vaizdo analitika biožymenų raiškos intranavikiniam heterogeniškumui vertinti, 10 min.

Arvydas Laurinavičius, Valstybinis patologijos centras (VULSK filialas), VU Medicinos fakultetas. AIDPATH konsorciumas.

Quality Assurance of Pathology Image Analysis, 10 min.

Allan Rasmusson, Valstybinis patologijos centras (VULSK filialas). AIDPATH konsorciumas.

Options for Pathologist-Machine Interaction, 10 min.

Guillaume  Spalla, Barco N.V. Healthcare division. AIDPATH consortium.

Demola darbo įrankiai – NABC, BMC, etc., 15 min.

Saulius Arelis, Visorių informacinių technologijų parkas

SVIBI.LT veiklos ataskaita ir gairės. Valdybos rinkimai. 20 min.

Arvydas Laurinavičius, SVIBI.LT valdybos pirmininkas

Santaros slėnio gegužinė JIMC pievoje (jei orai leis). Programa gali būti koreguojama.