Patologijos, teismo medicinos ir farmakologijos katedros vedėjas

Arvydas_LaurinaviciusProf. dr. (HP) Arvydas Laurinavičius

El. paštas: arvydas.laurinavicius@vpc.lt

Tel. nr.: 85 272 06 64

Katedroje dirba nuo 1987 m. Nuo 1990 metų pradėjo dėstyti patologinės anatomijos kursą 3 kurso medicinos specialybės studentams. 1992 m. suteiktos lektoriaus pareigos. Nuo 1993 m. iki 1995 m. ir nuo 1999 m. – VU Medicinos fakulteto studentų mokslinės draugijos mokslinis vadovas. Nuo 1997 m. vadovauja Patologijos, teismo medicinos ir farmakologijos katedros Patologinės anatomijos kursui. 1999 m. ėmė vadovauti patologijos specialybės rezidentams. 2003 m. suteiktas docento vardas. Skaito patologinės anatomijos kurso paskaitas I kurso medicinos biologijos magistrantams, III kurso medicinos, II ir III kurso odontologijos, II ir III kurso ergoterapijos ir kineziterapijos, III kurso visuomenės sveikatos specialybių studentams. Veda patologinės anatomijos kurso praktikos darbus medicinos biologijos magistrantams. Nuo 2007 m. suteiktas profesoriaus laipsnis. Valstybinio patologijos centro, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo, Direktorius, gydytojas patologas konsultantas. Vyriausiasis mokslo darbuotojas. Nuo 2016 m. eina Patologijos, teismo medicinos ir farmakologijos katedros vedėjo pareigas.

Gyvenimo aprašymas (LT)  Curriculum vitae (ENG)

Researchgate   Google scholar